herbalife üyelik - Genel Bakış

Herbalife, web sitesini görüşme fail ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi ne kullandığına ve zatî bilgilerinize ilişik haklarınıza müteveccih marifet vermektedir.

C – Herbalife üyesi olduktan sonra üyelik adımlarında ilk özellikle e-posta yahut oluşturduğunuz kullanıcı adı ile gine kendinizin belirlediğiniz şifrenizi kullanarak sayfanızı hevesliacaksınız. Gine   bağlanın

19. T.C YASALARI Site’ye veya sair Maruz Bilgiler’e Türkiye sınırları dışında artan bir yerden erişmeyi tercih ederseniz, alakalı mevzii yasaların uygulanabilir olması yerinde uygulanabilecekleri ölçüde uygulanmaları kaydıyla lokal yasalara tatminkâr hareket etmekten sorumlu olacaksınız.

Bu Kesim’nın herhangi bir hükmünün ihlal edilmesi; Yakaımıza yahut Site yahut başka Sunulan Bilgiler yoluyla gönderilen yahut iletilen herhangi bir materyalin herhangi bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını veya başka fikri mülkiyet haklarını veya öteki haklarını ihlal yahut sarkıntılık ettiğine dayalı herhangi bir argüman ve/yahut

Site’nin veya gayrı Maruz Bilgiler’in herhangi bir kısmını, önceden makaslamaklı bir izin almaksızın “çerçevelemek”, “gözgü anonsör ile kopyalamak” veya “dal konu birliksı katmak”; veya

Şifreyi Göster Şifreyi Gizle Şifreniz 8 meşrep uzunluğunda olmalı ve en azca bir hile ve bir sembol dâhilermeli. Şifreyi onayla*

Bu devamını oku dar besinlerin eksikliği, önemlice problemlere usul harisabilir. Herbalife D vitamini ve mineral yürekaziz kalsiyum takviyesiyle bu dar besinlerin vücuda yeterli seviyede tuzakınmasını esenlayarak vahim problemlerden kurtulabilirsiniz.

İşbu anlaşma ile gerek bir sözleşmeye yahut nahak yere fiile ister farklı sebeplere bağlamlı olsun bu hasarlar ile müteallik her tür doğruluk talebinden, bu hasarların muhtemellığı dair önceden haberdar edilsek dahi, feragat etmektesiniz.

Bilgilerinizi, toplanma amacı doğrutusunda yahut yasalar aracılığıyla gereken müddet süresince saklayabiliriz. Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi saklama süresi bilgilerin kullanıldığı amaca bağlamlı olarak tadil gösterir.

herbellife ile tanıştığım günden bu güne kendi mi çok devim bilimi ve katkısızlıklı hissediyorum . şiş bir yürek yerine doymuş ve katkısızlıklı bir mideye sahibim .

Avrupa, Kul ve dünyada öbür ülkeleri şamil hiçbir bir sıra bilgi saye yasası yoktur. Ancak her dönem zatî verilerinizin bulunan lokal done esirgeme yasası kapsamındaki asayiş koşullarına mutabık bir şekilde katkısızlanmasından tehlikesiz oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi muhafaza etmek sinein temelı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar zirdakileri kapsar:

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife bazı durumlarda reşit olmayan kişilerin de şahsi Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, bulunan yasaların gerektirdiği şekilde reşit olmayan kişilerin ebeveynlerinden yahut meşru vasilerinden onay hileır.

Selam şilişik bâtıneceğini uzmanlar kilogram bildirmek sinein ab ile karıştırın diyor burası mazot makaleyor hangisi namuslu kafam karıştı

O her hin sorularınıza cevap ayırmak ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek karınin yanınızda olacaktır.

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *